Відкритий чемпiонат України з роликового спорту 2014 року.

5 та 6 липня в Києві, на стадіоні «Економіст» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Мінмолодьспорт та Українська федерація роликового спорту проводили Відкритий чемпіонат України серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей з роликового спорту (швидкісний біг на роликових ковзанах).

У змаганнях взяли участь 97 спортсменів із Київської міської федерації, Харківської міської федерації, Сумської обласної федерації та спортсмени спортивних клубів Києва. Загалом змагалося 7 команд. Найчисельнішою була команда міста Суми, що складалася із 24-х юних спортсменів. Брали участь у змаганнях і гості із Білорусії.

Цінним в цьогорічних змаганнях була можливість у спортсменів виконувати нормативи Єдиної спортивної класифікації України та вперше отримувати спортивні звання та розряди з роликового спорту.

У категорії Дорослі розігрувалися золоті, срібні та бронзові медалі окремо по дистанціям: 200м, 500м, 1 000м, 5 000м на бали, 10 000м на вибування у чоловіків та 5 000м на вибування у жінок. А також розігрувались кубок та срібна і бронзова медалі у багатоборстві за сумою балів на всіх дистанціях.

Виборов кубок та став Чемпіоном України 2014 року у багатоборстві серед чоловіків – Симоненко Олександр (Київ, САМ ролер клуб) – президент УФРС, який у свої 46 років змагається із молодим поколінням спортсменів 20-30 років та є достойним прикладом. Срібним призером став Ганзенко Сергій (Київ, PLSU), а бронзовим призером – Мінін Сергій (Білорусь, Rollersport.net).

Виборола кубок та стала Чемпіонкою України 2014 року у багатоборстві серед жінок – Маковецька Яна (Київ, PLSU), яка в свої 16 років гідно боролася серед 20-30 річних досвідчених спортсменок. Срібною призеркою стала Музика Анна (Київ, САМ ролер клуб), а бронзовою призеркою – Зуєва Марина (Білорусь, Rollersport.net).

У категоріях Юніори В та Кадети спортсмени змагалися на дистанціях: 200м, 500м, 3 000м на бали та 3 000м на вибування. У багатоборстві за сумою балів на всіх дистанціях  розігрувались кубок та срібна і бронзова медалі.

Виборов кубок та став абсолютним чемпіоном категорії Юніори В у багатоборстві серед юнаків – Кравченко Тарас (Київ, PLSU), який у свої 14 років змагався серед 16-17 річних та впевнено здобув перемогу. Срібним призером став Устименко Кирило (Київ, PLSU), а бронзовим призером – Михайлов Влад (Білорусь, Rollersport.net).

Виборола кубок та стала абсолютною чемпіонкою категорії Кадети у багатоборстві серед дівчат – Білозерська Єлизавета (Київ, САМ ролер клуб), яка єдина на змаганні двічі виконала часовий норматив, що відповідає виконанню спортивного розряду Майстер спорту України на 200м та 500м. Срібною призеркою стала Мохнач Марта (Київ, PLSU), а бронзовою призеркою – Коваленко Вікторія (Київ, САМ ролер клуб).

Виборов кубок та став абсолютним чемпіоном категорії Кадети у багатоборстві серед хлопців – Ковальов Богдан (Харків, ХОВУФКС). Срібним призером став Трубчанов Олексій (Харків, ХОВУФКС), а бронзовим призером – Хочин Микита (Суми, Чемпіон).

У категоріях Діти юні спортсмени виборювали золоті, срібні та бронзові медалі у багатоборстві за сумою на всіх дистанціях.

•  Діти А нагороди отримали:

серед дівчаток: золото – Путинцева Поліна (Київ, PLSU), срібло – Хочина Софія (Суми, Чемпіон), бронза – Тулінцева Ксенія (Суми, Чемпіон);

серед хлопчиків: золото – Фомічов Андрій (Київ, PLSU), срібло – Щерба Даніель (Київ, Лідер), бронза – Федоренко Данило (Шостка, КДЮСШ "Свєма").

•  Діти В нагороди отримали:

серед дівчаток: золото – Білозерська Катерина (Київ, САМ ролер клуб), срібло – Крикунова Альона (Київ, PLSU), бронза – Дорошенко Руслана (Шостка, КДЮСШ "Свєма").

серед хлопчиків: золото – Петров Богдан (Київ, PLSU), срібло - Тютюнник Іван (Київ, Лідер), бронза – Леонтенко Ростислав (Шостка, КДЮСШ "Свєма").

• Діти С нагороди отримали:

серед дівчаток: золото – Євтухова Олександра (Київ, САМ ролер клуб), срібло – Філіпович Єлизавета (Шостка, КДЮСШ "Свєма"), бронза – Щербак Катерина (Київ, Лідер);

серед хлопчиків: золото – Ромас Денис (Київ, PLSU), срібло – Белінський Євген (Київ, PLSU), бронза – Шкряда Микита (Київ, PLSU).

• Діти D нагороди отримали:

серед дівчаток: золото – Кондибей Марія (Суми, Чемпіон), срібло – Макаренко Варвара (Суми, Чемпіон), бронза – Огрудкова Маргарита (Київ, САМ ролер клуб);

серед хлопчиків: золото – Мельник Володимир (Харків, Roller Sparta Club), срібло – Вознюк Андрій (Київ, PLSU), бронза – Смірних Андрій (Харків, Roller Sparta Club).

В рамках відкритого чемпіонату України відбувся чемпіонат серед ветеранів. В даній категорії достойно змагалися, як спортсмени в минулому так і любителі роликового спорту на дистанціях: 200м, 500м, 1 000м та 2 000м.

У багатоборстві за сумою балів на всіх дистанціях медалі отримали:

• серед жінок: золото - Попова Галина (Київ), срібло – Вирлєєва Марина (Київ, САМ ролер клуб), бронза – Ніколенко Ольга (Харків, Roller Sparta Club);
  • серед чоловіків: золото – Кекляк Любомир (Львів), срібло – Чалов Денис (Харків, Roller Sparta Club), бронза – Васильєв Василь (Харків, САМ ролер клуб).

З повними протоколами змагань можливо ознайомитись за цим посиланням

Українська федерація роликового спорту вітає переможців та призерів з успішними виступами, їх тренерів та батьків! А також висловлює свою щиру подяку всім учасникам змагань, суддівській колегії, організаційному комітету – працівникам ТОВ «САМ рейсінг тім» ролер клуб», спонсору – Іваненко Ігорю та вболівальникам!

Чекаємо всіх на Чемпіонаті 2015 року і бажаємо успішних досягнень, отримання спортивних звань та розрядів у роликовому спорті!...