Кубок світу зі швидкісного бігу на роликових ковзанах 2017 року

Кубок світу зі швидкісного бігу на роликових ковзанах 2017 року

До програми Кубку світу 2017 року було включено 6 етапів: Південна Корея, м. Інчеон; Франція, м. Ренн та м. Діжон; Чехія, м. Острава; Китай, м. Харбін та Німеччина, м. Берлін.

Члени національної збірної команди України, спортсмени САМ ролер клуб традиційно приймали участь у цих змаганнях: і у особистому заліку, і у командному заліку серед жіночих команд.

Змагання проходили за новими правилами підрахунку балів та окремо відбувався залік серед юніорів. Нажаль правила реєстрації та підрахунку балів були непрозорими та незрозумілими, що внесло свої корективи у визначення місць у турнірній таблиці. Перед останнім етапом у командному заліку українська жіноча команда САМ рейсінг тім займала 2 позицію серед  трьох команд. А перед церемонією нагородження виявилось, що у турнірній таблиці вже п’ять команд.

Не дивлячись на ці негаразди Україна отримала срібло у категорії юніорів серед жінок. На другу сходинку п’єдесталу піднімалась Шостак Марія!

Серед жінок у турнірній таблиці особистого світового рейтингу:

7 місце – Музика Анна

9 місце – Шостак Марія

10 місце – Гришина Ольга

11 місце – Хоменко Віра-Ніка.

Жіноча команда САМ рейсінг тім – 4 місце.

Серед чоловіків конкуренція була великою та жорсткою, але українські спортсмени достойно приймали участь: Симоненко Олександр на етапі у Остраві – 2 місце серед ветеранів до 50 років, Гук Артур на етапах у Остраві – 4 місце та у Діжоні – 8 місце серед юніорів.

 

Вітаємо спортсменів із досягненнями, адже лише у змаганнях зі світовою елітою, можна вдосконалювати свою професійну майстерність. Бажаємо нових досягнень та перемог над собою!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer