Про федерацію

     2-го листопада 2012 року була завершена юридична реєстрація Всеукраїнської громадської організації „Українська федерація роликового спорту”. Цій події сприяла робота команди однодумців починаючи з 2006 року, яка старанно та натхненно працювала над популяризацією та розвитком роликового спорту на теренах нашої країни. Було створено осередки  та федерації в інших містах України, спортивні клуби та школи з роликового спорту.

      Президент федерації – Симоненко Олександр Михайлович - Майстер Спорту СРСР Міжнародного Класу зі швидкісного бігу на ковзанах, багаторазовий чемпіон України, СРСР та різних міжнародних змагань.

      Основна мета діяльності: сприяння розвитку роликового спорту всіх видів та напрямків в Україні, пропаганда здорового способу життя серед населення, сприяння підтримці дитячого, юнацького, дорослого та ветеранського спорту, задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів своїх членів.

     Наказом Державної служби молоді та спорту України від 10.01.2013 №65, за підписом Р. С. Сафіулліна, роликовий спорт було визнано та занесено в "Розділ II. Неолімпійські види спорту" Реєстру визнаних видів спорту в Україні.

      Українська федерацію роликового спорту визнана Міжнародною федерацією роликового спорту (FIRS) та Європейською федерацією роликового спорту (СERS). Плідна співпраця з Міжнародною та Європейською федераціями надає можливість українським спортсменам брати участь у міжнародних змаганнях різного рівня: чемпіонатах Європи та світу, Кубках Європи та світу, а також інших міжнародних змаганнях. А це в свою чергу набуття професійного досвіду та можливість гідно себе зарекомендувати на світовій арені.

Федерація сприяє розвитку таких напрямків:

  • СПІДСКЕЙТИНГ - швидкісних біг на роликових ковзанах, який є одним із найпопулярніших та найстаріших видів роликового спорту.

  • СЛАЛОМ – катання між фішками із виконанням складних художніх елементів.

  • ІНЛАЙН ХОКЕЙхокей на роликових ковзанах.

  • ФРІСКЕЙТИНГ - різні види стрибків, трюків, ігрові дисципліни.

  • АРТИСТИК - фігурне катання на роликових ковзанах.

Ми запрошуємо до співпраці всіх спортсменів та любителів роликового спорту, хто бажає розвивати цей захоплюючий вид спорту на теренах нашої країни.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer