«Inline Alpine» - дисципліна роликового спорту

«Inline Alpine» - дисципліна роликового спорту

«Inline Alpine» - «гірський слалом на роликових ковзанах» (укр..)

«Inline Alpine» - синоніми (авт.): гірськолижний драйв на асфальтованих трасах, або слаломний спідскейтинг, або гірські лижі + спідскейтинг, тобто спорт «щасливих» людей

«Inline Alpine» в Україні - статус: FIRS Roller Alpine & Downhill (FIRS RAD) входить до складу міжнародної федерації роликового спорту FIRS; на сьогодні існує 28 країн, які мають національні осередки FIRS RAD. За підтримки Української федерації роликового спорту та її президента Олександра Симоненка у квітні 2015 року було офіційно зареєстровано дисципліну Inline Alpine в Україні.

«Inline Alpine» - спорядження: як не дивно, однак професіонали та близькі до них, використовують бігові роликові ковзани (низький!!! та напівнизький черевик, колеса 110 мм !!!), захист усіх частин тіла (бажано, мотозахист) є обов’язковим.

«Inline Alpine» - траси: слаломна траса встановлюється на схилах з нахилом від 6% до 15%, шириною не менше 5 метрів, використовуються тільки падаючі древка з системою фіксації до платформ, відстань від древка до древка не може бути менше, ніж 3 метри і не більше, ніж 8 метрів, кількість воріт має бути не менше 30 і не більше 60, в двох різних кольорах; слаломна траса повинна складатися з горизонтальних (відкритих) і вертикальних (сліпих) воріт, повинна мати мінімум одну і максимум три комбінації вертикальних воріт «шпильки», що складаються з трьох або чотирьох воріт.

«Inline Alpine» - спільнота, популярність, майстерність: більшість спортсменів поєднують гірськолижний спорт та Inline Alpine, хоча технічні стереотипи мають певні принципові розбіжності, це тільки підвищує майстерність; наприклад, в Німеччині, яка є світовим лідером у Inline Alpine, існує більш ніж 60 клубів, багато з них використовують навіть об’єднання у назві «ski & inline»; змагання регіонального масштабу проводяться майже кожні вихідні, також, у топ-десятку професіоналів Inline Alpine входять спортсмени Латвії, Італії, Іспанії та Чехії.

«Ukrainian Inline Alpine Top-Team» - досягнення та висновки: відсутність професійного спорядження, відповідного обладнання та досвіду не завадило українським спортсменам успішно виступити на перших міжнародних змаганнях: Відкритий Чемпіонат Словаччини «FIRS WORLDRANKING RACE 2015»: Балакіна Наталія - 2-е місце (абсолют жінки), Балакін Костянтин - 11-те місце (падіння), Балакін Тимофій - 5-те місце (діти 2003-2004); Кубок Німеччини «18. Inline-Cup FC Chammünster, 2015»: Балакіна Наталія - 1-е місце (masters), Балакін Тимофій - 1-е місце (діти до 12 років). Отже, результати виступу українських спортсменів вказують на високий потенціал для розвитку професійної майстерності та дисципліни Inline Alpine в Україні.

«Ukrainian Inline Alpine Top-Team» висловлює велику подяку Голові міжнародної федерації Inline Alpine Siegfried Zistler (GER) за підтримку, допомогу та досвід у розвитку Inline Alpine в Україні.

«Ukrainian Inline Alpine Top-Team» щиро дякує Claudia Wittmann (GER) та її сім’ї за теплий прийом та допомогу, а також Andreas Gruber (GER).

«Ukrainian Inline Alpine Top-Team» щиро дякує тренерському складу Клубів FC Chammuenster, ASVArrach та TV Bad Koetzting з Баварії за професійне тренування та безцінний досвід у проведенні змагань.

«Ukrainian Inline Alpine Top-Team» щиро дякує Rastislav Mazgut (Мартін, Словаччина) за тренування.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer