Україна приймала Загальні збори Міжнародної федерації з інлайн-скейтер хокею

Україна приймала Загальні збори Міжнародної федерації з інлайн-скейтер хокею

25-26 лютого в столиці нашої держави місті Києві відбулися Загальні збори Міжнародної федерації з інлайн-скейтер хокею (IISHF). У зборах взяли участь представники дев’яти країн-членів федерації хокею на роликах з м’ячем: Австрії, Данії, Великобританії, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю, Росії та України.

З привітальним словом учасникам Загальних зборів від Міністра молоді та спорту України   Ігоря Олександровича Жданова звернувся заступник міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан. Президент Української федерації роликового спорту Олександр Симоненко повідомив гостей зустрічі про історію розвитку та досягнення роликового спорту України. У обговоренні стану розвитку, проблемах та перспективах інлайн-скейтер хокею в Україні, однієї із дисциплін роликового спорту, взяли участь директор Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвій Бідний, президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків, голова Громадської ради при Мінмолодьспорті Сергій Тимофєєв та голова технічного комітету з інлайн-скейтер хокею Української федерації роликового спорту Андре Поддубни.

  Протягом двох днів учасники Загальних зборів IISHF розглянули ряд ініціатив щодо розвитку роликового спорту та інлайн-скейтер хокею зокрема. Звучала пропозиція сприяти інтеграції інлайн-скейтер хокею у міжнародні змагання найвищого рангу: Всесвітню універсіаду та Всесвітні ігри. Голова технічного комітету інлайн-скейтер хокею УФРС Андре Поддубни висловив бажання приймати та організувати проведення в нашій державі Чемпіонатів Європи серед юніорів у 2019 році та серед дорослих у 2020 році.

Восени 2017 року в Данії відбудеться Кубок Націй, в якому планує брати участь збірна команда України з інлайн-скейтер хокею. Відбір до складу команди відбудеться на чемпіонаті України з інлайн-скейтер хокею серед дорослих (чоловіків) 2017 року.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer