Результати Вiдкритого Чемпiонату України 2015

Результати Вiдкритого Чемпiонату України 2015

     10-13 липня у місті Києві на стадіоні «Економіст» КНЕУ імені Вадима Гетьмана, що знаходиться за адресою пр-т Перемоги 62-Б, Українська федерація роликового спорту за підтримки Міністерства молоді та спорту України провела відкритий чемпіонат України з роликового спорту зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей.

     В рамках відкритого чемпіонату України відбулось всеукраїнське змагання з роликового спорту серед аматорів.

     На спортивному святі були присутні поважні гості: директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту – Стеценко Вадим Григорович, провідний тренер штатних команд національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту – Чернова Світлана Георгіївна, чемпіонка світу та СРСР з ковзанярського спорту – Кулєшова Тетяна Миколаївна, президент Української федерації роликового спорту, Майстер спорту СРСР міжнародного класу з ковзанярського спорту, Майстер спорту України з роликового спорту – Симоненко Олександр Михайлович, віце-президент Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків, голова Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України – Тимофєєв Сергій Олександрович.

     Привітальне звернення від заступника Міністра Молоді та спорту України – Войтовича Ярослава В’ячеславовича до учасників змагань зачитав директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту – Стеценко Вадим Григорович.

     На церемонії відкриття були вручені свідоцтва та відзнаки спортивних розрядів з роликового спорту, згідно Наказу №1 від 10 липня 2015 року, найкращим спортсменам збірної команди міста Києва, які за результатами чемпіонату міста Києва виконали спортивні нормативи.

     Участь у змаганнях приймали біля 130 спортсменів із трьох регіонів: м. Києва, Харківської та Сумської областей.

     Чемпіоном України в категорії Дорослі за сумою багатоборства серед чоловіків став Ганзенко Сергій (м. Київ), а серед жінок абсолютною чемпіонкою стала Музика Анна (м. Київ). Переможці були нагороджені кубком та грошовою винагородою від спонсора змагань – фірми Трек Нутрішен Україна.

 

     Чемпіонами України за сумою багатоборства відповідно до вікових категорій стали:

  • Юніори – Кравченко Тарас (м. Київ) та Білозерська Єлизавета (м. Київ);
  • Кадети – Хочин Микита (м. Суми) та Шостак Марія (м. Шостка);
  • Діти А – Федоренко Данило (м. Шостка) та Путинцева Поліна (м. Київ);
  • Діти В – Ромас Денис (м. Київ) та Крикунова Альона (м. Київ);
  • Діти С – Сніжко Ілля (м. Київ) та Цалко Неоніла (м. Київ);
  • Діти D – Вознюк Андрій (м. Київ) та Куценко Аріна (м. Київ).

     Переможцями у всеукраїнських змаганнях серед аматорів за сумою багатоборства відповідно до вікових категорій стали:

  • Аматори – Кравченко Костянтин (м. Київ) та Міхненко Ольга (м. Київ);
  • Діти Е – Отершхаген Олександр (м. Суми) та Скорик Александріна (м. Київ).

      Нагородження проводилось медалями, дипломами та цінними подарунками за 1-3 місце в кожній віковій категорії окремо, враховуючи ґендерну диференціацію. Наймолодші учасники змагань у категоріях Діти D та Діти Е отримали пам’ятні призи від співорганізатора змагань ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб”. У нагородженні приймали участь президент Української федерації роликового спорту – Симоненко Олександр Михайлович та головний суддя змагань – Рождественський Руслан Леонідович.

     З результатами спортсменів можливо ознайомитись у офіційних протоколах змагань: результати Вiдкритого чемпiонату та результати Всеукраїнського змагання серед аматорiв

 

     Вітаємо всіх переможців та призерів, їх тренерів та батьків із вдалими виступами у змаганнях! Бажаємо натхнення та нових перемог!

     Висловлюємо щиру подяку організаторам, спонсорам та суддівській бригаді за яскраве спортивне свято, популяризацію роликового спорту та пропаганду здорового способу життя!

ВложениеРазмер
Nakaz_№1.JPG359.37 КБ
Pruvitannya_ministra.JPG261.51 КБ
2015_07_10-13_ukr_champ_2015_MMCY.pdf1.13 МБ
2015_07_10-13_ukr_champ_amators.pdf296.4 КБ

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer