Київська сотня на роликах

Київська сотня на роликах

    3 жовтня 2015 року відбулась історична подія у роликовому спорті України!
     Президент УФРС, старший тренер національної збірної команди України зі швидкісного бігу на роликових ковзанах, генеральний директор „САМ ролер клуб” – Симоненко Олександр закликав всіх бажаючих спортсменів та любителів роликового спорту перевірити свої сили у подоланні дистанції 100 км.
     Зрозуміло, що виклик серйозний, але відчайдухи знайшлися!
     Так, у місті Києві на Трухановому острові 3 жовтня 2015 року відбувся перший старт „Київської сотні на роликах”. На старт вийшли 14 учасників від 14 до 47 років, перед якими стояло завдання не стільки показати найкращий часовий результат, як подолати дану дистанцію. Коло становило 6 км 825 м.
Сонячний день, дружня команда, підтримка організаторів та вболівальників сприяла учасникам легко перенести випробування. Кожен сам перед собою поставив певну ціль: подолати напівмарафон, марафон чи всю дистанцію.
     Раді відзначити, що лідери - спортсмени „САМ ролер клуб”: Симоненко Олександр, Музика Анна та Щепілов Ігор подолали дистанцію 102 км 375 м за 3 години 24 хв.
     Особливо хочемо відмітити найвитриваліших учасників: Гришину Ольгу та Дубика Олександра, які перебороли себе та подолали дистанцію 102 км 375 м за 3 години 55 хв. Зауважимо, що Дубик Олександр долав дистанцію на фітнесових роликових ковзанах.
     Решта учасників подолали меншу відстань в міру своїх можливостей, але також заслуговують на повагу, бо прийняли виклик та взяли участь у історичній події роликового спорту України.
     Вітаємо всіх учасників та бажаємо не зупинятись на цих досягненнях!
     Детальна інформація по результатам кожного учасника у Протоколі.
     На майбутнє УФРС та організатори - „САМ ролер клуб” планують регулярно проводити забіги на 100 км. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до „Київської сотні на роликах” на весні 2016 року.

ВложениеРазмер
kyiv_sotnya_results.jpg268.12 КБ

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer