Виступ українських ролерів на Кубку світу 2014 року

Виступ українських ролерів на Кубку світу 2014 року

   Перший раз в розіграші Кубку світу зі швидкісного бігу на роликових ковзанах у дисципліні марафон за підтримки Української федерації роликового спорту та Міністерства молоді та спорту бере участь член національної збірної команди України – Музика Анна, представниця Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків.

   25 травня 2014 року в місті Ренн, що у Франції пройшов І етап Кубку світу. Участь приймали найбільше титуловані спортсменки світу: Francesca Lollobridgida з Італії – чемпіонка світу 2013 року; Alexandra Goss із Польщі – володарка Кубку світу 2013 року; Katharina Rumpus із Німеччини – чемпіонка світу 2013 року серед юніорів; Nісole Begg із Нової Зеландії – володарка Кубку світу 2006 року.

   В нелегкій боротьбі з кращими спортсменками швидкісного бігу на роликових ковзанах, долаючи неабиякі перешкоди траси перегонів: місця з бруківкою та правосторонні повороти, Анна посіла 6 місце.

   Вітаємо Анну та її особистого тренера – Симоненко Олександра, генерального директора „САМ рейсінг тім” ролер клуб” (м. Київ) з успішним виступом та гідним представленням України на світовій арені. Бажаємо їм вдалих виступів у наступних етапах Кубку світу.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer