Хокей на роликових ковзанах в Україні набуває офіційного статусу

16-17 січня 2016 року у місті Києві Центр захисту дітей «Наші діти» гостинно приймав учасників зібрання регіональних представників по питанню розвитку нової дисципліни роликового спорту в Україні під егідою УФРС – хокею на роликових ковзанах.

Колосальна робота по підготовці даної події була проведена технічним комітетом УФРС з хокею на роликових ковзанах під керівництвом голови комітету – Андре Поддубни. Проведено аналіз розвитку хокею на роликових ковзанах у світі та його різновидів, тривалості турнірів та кількості команд із європейських країн, що беруть у них участь. Зроблено переклад та порівняння вимог і Правил проведення змагань міжнародних федерацій: FIRS – інлайн хокей з шайбою та IISFH – інлайн скейтер-хокей із м’ячем.

До участі у обговоренні планів розвитку хокею на роликових ковзанах в Україні були запрошені всі бажаючі любителі даного виду спорту, що вже мають досвід у проведенні всеукраїнських і регіональних товариських матчів та турнірів.

До учасників зібрання з привітальним словом звернувся президент УФРС – Симоненко Олександр, який подякував присутнім за громадянську позицію до здорового способу життя та популяризацію роликового спорту у регіонах. Представники Луцька, Одеси, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Мукачево, Києва та Київської області ділилися своїм досвідом, наявністю інфраструктури та популярністю хокею на роликових ковзанах у своїх містах.

У дружній атмосфері та тривалих і плідних дискусіях було прийнято стратегічне рішення: в Україні доцільно обрати за мету - першочерговий розвиток інланй хокею із м’ячем. Визначальними аргументами на користь даного рішення стали: менш травматичний, найменш затратний при будівництві спортивних площадок відповідно до міжнародних стандартів, можливість використання вже наявних спортивних майданчиків у регіонах, можливість використання спортивних залів у загально освітніх школах, площа яких близька до міжнародних стандартів. Все це беззаперечно впливатиме на популяризацію хокею на роликових ковзанах серед підростаючого покоління та населення загалом.

Приємним сюрпризом для присутніх членів команд по хокею на роликових ковзанах було озвучено про подарунок від УФРС та IISFH сертифікованих м’ячів для успішної підготовки до чемпіонату України в даній дисципліні роликового спорту у 2016 році.

Учасники зібрання домовились на наступній зустрічі, яка планується на при кінці лютого, затвердити формат проведення даного змагання, згідно попередньої реєстрації команд, яка стартує 25 січня 2016 року та триватиме протягом місяця. А також провести семінар по Правилам гри та суддівства.

Дякуємо за участь представників регіонів, цінуємо кожну Вашу думку, а найбільше досягнутий консенсус у прийнятому рішенні. Висловлюємо щиру подяку технічному комітету за організацію зібрання на високому рівні.

УФРС запрошує долучатись всіх зацікавлених осіб до подальшої праці у створенні нормативних документів та популяризації і розвитку хокею на роликових ковзанах у нашій державі, адже це запорука у вихованні здорового майбутнього покоління.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer