Україна завоювала призовi місця на Кубку Європи

1-2 червня в місті Бенатки над Єзеро, що у Чехії, пройшов Етап Кубку Європи та відкритий Чемпіонат Чехії. Серед 260 учасників із восьми країн була представлена і українська команда «Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків», до складу якої увійшли спортсмени «САМ ролер клуб». Вони гiдно себе зарекомендували успішним виступом.

На Кубку Європи нагороджували окремо за короткі (500 и 1000м) та довгі (5000м на очки і 5000м з вибуванням) дистанції.

Володарем бронзової медалі на коротких дистанціях став Президент Української федерації роликового спорту – Симоненко Олександр. В свої 45 років він змагався в категорії «Актив». На довгих дистанціях він був п’ятим.

Гiдно показала себе Музика Анна серед жінок категорії «Актив», яка була четвертою і на коротких і на довгих дистанціях. А це залік Кубку Європи.

В категорії Кадети (1998-1999) Білозерська Ліза була серед десяти кращих спортсменів, зайнявши 7 позицію по сумі чотирьох дистанцій.

Дуже порадувала Замула Влада, яка на дистанції 2000 м на очки фінішувала першою, обігнавши суперницю на 2 секунди. По результатам перегонів була третьою. Влада по сумі чотирьох дистанцій стала п’ятою в категорії Діти А (2000-2001).

Гiдно боролись самі молодші спортсмени команди «САМ ролер клуб».

Особливо варто відмітити Погорєлову Ірину, яка в категорії Діти С (2004-2003) завоювала третє призове місце по сумі трьох дистанцій. На дистанції 500 м вона фінішувала другою. В цій же категорії в десятку кращих по сумі трьох дистанцій серед дівчат потрапила Євтухова Олександра на 6 позицію, серед хлопців Агітольєв Андрій став 4 і Сергєєв Марк на 8 позиції.

Решта спортсменів команди «САМ ролер клуб» отримали вагомий досвід спортивної боротьби на міжнародних змаганнях такого рівня. Загартування характеру проходило в нелегких дощових умовах. Але кожен переміг в першу чергу себе.

Вітаємо призерів та бажаємо успіхів всім спортсменам української команди «Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків» на майбутніх стартах!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer