Підсумки 1 туру чемпіонату України з інлайн-скейтер хокею.

21-22 травня відбувся 1 тур першого офіційного чемпіонату України з інлайн-скейтер хокею серед дорослих під егідою Української федерації роликового спорту та за підтримки Німецько-Польсько-Українського Товариства в Україні.

На церемонії відкриття спортивного свята учасників змагань вітали почесні гості:

Заступник міністра молоді та спорту України – Микола Мовчан передав лист з нагоди відкриття змагань від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова та побажав вдалого виступу всім командам;
Народний депутат України – Сергій Тарута;
Голова «Спортивного комітету України» – Ілля Шевляк;

Керівник «Німецько-Польсько-Українського Товариства» в Україні – Андре Поддубни;
Голова Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України – Сергій Тимофєєв;
Президент Української федерації роликового спорту – Олександр Симоненко урочисто відкрив І чемпіонат України з інлайн-скейтер хокею серед дорослих після урочистого виконання Гімну України.
Дитячі команди «Тельбін Райдерз» (м. Київ) та «Білий Барс» (м. Бровари) влаштували показову дитячу гру з інлайн-скейтер хокею. Уповноважений Президента України з прав дитини – Микола Кулеба разом з Олександром Симоненко вручили юним гравцям подарунки.
У розіграші звання „Чемпіон України з інлайн-скейтер хокею” взяли участь 7 команд з різних міст України: «Прикіл» (м. Прилуки), «Тельбін Райдерз» (м. Київ), «Ракети» (м. Луцьк), «Республіка» (Київ), «Яструби» (м. Кривий Ріг), «Роллер клуб» (м. Київ), «Одеса» (м. Одеса).
За результатами 1 туру чемпіонату України з інлайн-скейтер хокею серед дорослих лідирує команда "Республіка" м. Київ. Вітаємо лідерів!

Висловлюємо щиру подяку всім причетним до нашого спортивного свята:
Спонсорам та партнерам - Coca Cola, Merida, Німецько-Польсько-Українське Товариство в Україні за підтримку у проведенні змагань;
Інформаційному спонсору - Espreso.TV за репортаж;
Центру захисту дітей "Наші діти" за теплий прийом та спортивний майданчик;
Суддям за професійне суддівство;
Командам за чесну та достойну гру;
Вболівальникам за дружню атмосферу та яскраві емоції.
Результати наведені у турнірній таблиці.
Чекаємо зустрічі на другому турі у червні.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer