Олімпійський урок

18 жовтня Київське міське відділення НОК України організувало та провело таке традиційне свято як «Олімпійський урок» у зовсім новому форматі!

На святі були присутні президент Української федерації роликового спорту всіх видів та напрямків Олександр Симоненко, член виконавчого комітету Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Тимофєєв, представник управління освіти Оболонського району міста Києва Ігор Грень. За підтримки Федерації роликового спорту України та Київської федерації роликового спорту всіх видів та напрямків у загальноосвітній школі №232 у Оболонському районі міста Києва пройшов урок катання на роликах.

Катання на роликових ковзанах є найпопулярнішим видом відпочинку багатьох дітей та дорослих. З кожним роком молодіжні види спорту приймають більш серйозний вигляд і навіть стають олімпійськими видами . Це вже відбулося з сноубордом і фрістайлом , черга за роликами. Крім того, роликовий спорт знаходиться в шорт-листі на включення до списку олімпійських видів спорту на Олімпіаду 2020 року у Токіо.

Веселі естафети та майстер клас з швидкісного бігу на роликових ковзанах влаштували вихованці федерації. Діти, учні школи, взяли участь у цих змаганнях. Спочатку всі гарненько розім’ялися, зробивши швидку зарядку. Вдягнувши комплект захисту від травм, діти всіх вікових груп змагались хто переможе дистанцію с перешкодами, проїде змійкою, та першим пробіжить відрізок доріжки. Між естафетами глядачі спостерігали за виступами секції Араши Карате, що працює на спортивній базі школи, та виступом клубу танців «Орбіта».  Було як завжди весело та цікаво, адже головне не перемога – головне участь! Дітки отримали подарунки від Київського міського відділення Національного олімпійського комітету України за свою рішучість та бажання спробувати себе у новому виді спорту.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer