Зимовий кубок SAM Roller Club 1-й етап та Зимовi старти для дiтей

      22 грудня 2013 року Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків за підтримки Київського міського відділення НОК України провела традиційні зимові змагання з роликового спорту: І етап Зимового Кубку SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей старшої вікової групи та Зимові старти для дітей молодшої вікової групи. Незмінним організатором змагань виступив ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб”.

      Участь взяли 96 спортсменів та любителів роликового спорту, з яких 41 учасник віком від 4 до 7 років. Загалом було представлено 9 команд із Києва, Харкова та Шостки.

      Переможці та призери в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на двох дистанціях (короткій та довгій) були нагороджені медалями, дипломами та подарунками. Кожен учасник Зимових стартів отримав пам’ятний диплом та заохочувальний приз від організаторів.

      Чекаємо всіх бажаючих спортсменів та любителів роликового спорту на ІІ етапі змагань, що буде проходити 26 січня 2014 року. Детальну інформацію можна отримати на сайті організатора www.samroller.orgTheme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer