Життя - це рух ... а ролики - це швидкий рух
slideshow 1 slideshow 2

Положення про відбір до національної збірної команди України на 2021 рік

До уваги спортсменів, тренерів та спортивних клубів!

Просимо ознайомитись із Положеннями про відбір до національної збірної команди України з роликового спорту на 2021 рік, що додаються.

Відбір кандидатів відбудеться:                                                                                                                       - для спортсменів фігурного катання на роликових ковзанах 3 жовтня 2020 року на Кубку України серед дорослих та Всеукраїнських змаганнях серед юніорів, молоді та юнаків;                                                       - для спортсменів зі швидкісного бігу на роликових ковзанах 10-11 жовтня 2020 року на чемпіонаті України серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей А.

Чемпіонат України зі швидкісного бігу на роликових ковзанах 2020

Чемпіонат України зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів та дітей відбудеться 10-11 жовтня 2020 року в місті Києві на стадіоні "Економіст" за адресою: проспект Перемоги 62-Б.

Просимо ознайомитись з Регламентом змагань та умовами реєстрації і участі в Бюлетені, що додаються.

Реєстрація на змагання за посиланням:   

https://docs.google.com/forms/d/1Fo0sdg0_oyIFyOo96mkrbvcUW7_xoNWv5P9Bq8resgk/edit

В цьому році запроваджуємо відбір до резервного складу національної збірної команди України серед юнаків та дівчат вікової категорії Діти А.

Бажаємо вдалого виступу! До зустрічі на старті!

Кубок України з фігурного катання на роликових ковзанах 2020

Кубок України з фігурного катання на роликових ковзанах серед дорослих та                            всеукраїнські змагання серед юніорів, молоді, юнаків та дітей сезону 2019-2020 років (ІІ етап) відбудуться в місті Кам'янське Дніпропетровської області на базі Культурно-спортивного центру "Дніпровець" за адресою: вул. Іванченка 53.

Пропонуємо ознайомитись з Регламентом змагань, що додається.

У зв'язку з карантином та неможливістю проведення в сезоні 2019-2020 років чемпіонату України відбір до національної збірної команди України відбудеться на цих змаганнях.

Бажаємо вдалого виступу!

Вітаємо рекордсменів України з роликового спорту 2019 року!

Наказом міністерства культури, молоді та спорту України від 17.03.2020 № 1500 затверджено зміни до Реєстру спортивних рекордів із визнаних в Україні видів спорту.
Вітаємо спортсменів, які встановили рекорди України зі швидкісного бігу на роликових ковзанах у 2019 році на всеукраїнських та міжнародних змаганнях! 
Деталі у додатку.

Реєстр спортивних звань та розрядів 2019 року

Надаємо інформацію про чинні спортивні звання та розряди з роликового спорту в дисципліні швидкісний біг на роликових ковзанах станом на 31 грудня 2019 року.

Доповнення Єдиного календарного плану з роликового спорту на 2020 рік

До Єдиного каландарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік внесено доповнення з роликового спорту, а саме:
етапи Східно-Європейського Кубку зі швидкісного бігу на роликових ковзанах, що відбудуться у травні-червні в Угорщині, Польщі та Чехії;
міжнародні змагання з фігурного катання на роликових ковзанах REWIA TROPHY, що відбудуться у грудні в Польщі.
Наказ Міністерства культури, молоді та спорту додається.

Разом з тим, звертаємо вашу увагу на те, що реєстрація рекордів України та присвоєння спортивних звань за виконання часових нормативів на офіційних міжнародних та всеукраїнських змаганнях відбуватиметься за умови проведення змагань на стандартних спортивних майданчиках (трек 200 м, роад 400-600 м). 

Золоті здобутки фігуристів на Міжнародних змаганнях OPEN DE PARIS 2020

15 лютого 2020 року у Парижі відбулись міжнародні змагання з фігурного катання на роликових ковзанах OPEN DE PARIS.

Міжнародні змагання з фігурного катання на роликових ковзанах OPEN UKRAINE

В березні місяці Україна буде гостинно приймати Міжнародні змагання з фігурного катання на роликових ковзанах OPEN UKRAINE. До нас завітають спортсмени із Італії, Ірану, Польщі, Німеччини та Білорусії.

Одночасно на базі спортивно-оздоровчого комплексу Layar Palace у м.Хирів Львівської області за адресою: вул.Богдана Хмельницького, 7 відбудуться ІІ етап Кубку України серед дорослих та Всеукраївських змагань серед юніорів, молоді, юнаків та дітей (сезон 2019-2020).