Кубок України з роликового спорту 2015

Кубок України з роликового спорту 2015

Розіграш Кубку України у 2015 році буде відбуватись на двох етапах:

  • І етап 26 квітня 2015 року, м. Київ;

  • ІІ етап 16 серпня 2015 року, м. Харків;


     До участі запрошуються спортсмени та любителі роликового спорту від 14 років та старші.

     Нагороджується 1-5 місце у фінальному заліку Кубку України, які визначаються по сумі балів, за трьома кращими результатами, серед чотирьох етапів, враховуючи ґендерну диференціацію.

Деталі у Регламенті та Бюлетені.

     26 квітня 2015 р. в історичному центрі столиці України на Контрактовій площі RUN UKRAINE під патронатом Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків і за підтримки мережі магазинів спортивного спорядження „Драйв-Спорт” був проведений І етап Кубку України з роликового спорту (швидкісний біг на роликових ковзанах). Змагання проходили в рамках спортивного свята Nova Poshta Kyiv Half Marathon, яке зібрало понад 6 тисяч учасників - жителів та гостей столиці. Дистанцію напівмарафону 21 км долали всі бажаючі спортсмени та любителі роликового спорту від 14 років та старші. Участь приймали представники 5 регіонів України: м. Києва, Харківської, Сумської, Одеської та Запорізької областей.

     Переможцями І етапу Кубку України стали: Симоненко Олександр та Музика Анна, представники „САМ ролер клубу”, члени Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків.

    16 серпня 2015 року у місті Харкові біля центрального парку імені Горького під егідою Харківської федерації роликового спорту всіх видів та напрямків відбувся ІІ етап Кубку України з роликового спорту (швидкісний біг на роликових ковзанах). Змагання проходили в рамках спортивного свята День роликів. Учасники із 3 регіонів України: м. Києва, Харківської та Сумської областей долали дистанцію напівмарафон 20 км.

    Переможцями ІІ та етапу Кубку України стали: Симоненко Олександр та Музика Анна, представники „САМ ролер клуб”, члени Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків.

    Чекаємо на ІІІ етапі Кубку України, який відбудеться 3 жовтня 2015 року в місті Києві в рамках спортивного свята «Голосіївський напівмарафон на роликах», яке проводить «САМ ролер клуб» під егідою Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків та за підтримки відділу у справах сім"ї, молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації. Детальнiше дiзнатись про змагання а також зареєструватися ви можете на сайтi органiзаторiв

    Запрошуємо всіх любителів роликового спорту, прихильників здорового способу життя та активного відпочинку долучитися до спортивного свята.


                Бажаємо учасникам наснаги та успіхів у змаганні!

AttachmentSize
reglament_ukr_cup_2015.pdf148.49 KB
bul_ukr_cup_2015.pdf106.1 KB
2015_04_26_ukr_champ_1st_stage.pdf49.92 KB
2015_08_16_ukr_cup_2_result.pdf132.79 KB
2015_ukr_cup_points.pdf111.66 KB

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer