Веселі старти на роликах

Веселі  старти на роликах

 Вперше   Києві  з нагоди святкування Дня Незалежності України в рамках відзначення Року спорту та здорового способу життя за адресою вул. Хрещатик від вул.Прорізної до вул.Городецького 24 серпня 2012 року відбудеться Київський  спортивний фестиваль «Веселі  старти на роликах». Участь у змаганнях беруть всі бажаючі незалежно від віку. 


В рамках фестивалю  24 серпня 2012року: 

11.00  - 14.00 Майстер-клас з катання на роликах

14.30 - 17.00 Спортивні естафети та ігри «М’яч у ворота», «Юркий м’яч з ключкою», «Швидкий ролер», гра «Хокей на роликах».

 Передбачено безкоштовний прокат  роликів для киян та гостей міста. Прокат розташований поряд з  площадкою фестивалю. Застава за ролики – документ особи.

 Переможці та призери у естафетах«М’яч у ворота», «Юркий м’яч з ключкою», «Швидкий ролер» будуть нагороджені дипломами та призами. Переможці в номінаціях: «За волю до перемог», «За краще володіння роликами», «Кращий друг, який підтримує», «За активний відпочинок на роликах», «За пасивний відпочинок на роликах» будуть нагороджені медалями, дипломами та призами  в рамках фестивалю.
 Команди в грі «Хокей на роликах»  будуть нагороджені медалями, дипломами та призами  о 17.00 на сцені  біля вул. Прорізної.

 В урочистому відкритті заходу , візьмуть  участь керівництво Київської міської державної адміністрації , Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту, керівництво Київської міської незалежної федерації роликового спорту всіх видів та напрямків.

Додаткова інформація  за телефонами:   067 788 71 98  Сергій Тимофєєв

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer